Американо. Як готувати

americano

Часто стикаємося з ніби простим, але, як виявилось, незрозумілим для багатьох питанням, що таке Американо і як його правильно готувати. Нічого нового з часів його винайдення не вигадали, тому дозволимо собі процитувати вікіпедію:

“Існує два види американо: власне американська кава, яка готується у фільтровій кавоварці (об’єм 220 мл, температура 85°) і європеїзований американо, або еспресо з додаванням окропу (об’єм 120 мл, температура 84-92°). У першому випадку вміст кофеїну в чашці американо буде значно вище, ніж в стандартній порції еспресо. У другому випадку воно буде таким же, проте концентрація кофеїну істотно знизиться.”

В нас розповсюдженіший другий варіант, проте, не все так просто. Повернемось до вікі:
“Як можна зіпсувати американо? В українських кав’ярнях і барах під виглядом американо дуже часто подають кавовий напій, приготований за рахунок збільшення часу екстракції кави в кавоварці (протока триває не 25 секунд, як в еспресо, а 50 або більше). Такий американо гірчить, має присмак паленого, крім того, він містить шкідливі для організму речовини, у тому числі смоли і канцерогени. Порожній смак з яскраво вираженим кислим післясмаком також є ознакою неякісно приготованого напою. Білі плями на поверхні пінки свідчать про наявність надлишків кофеїну в чашці кави.”

Отже, споживайте правильно. Всім смачного)

+38 050 356 70 73;
+38 067 124 78 09;

e-mail:
kaffeekultur.ua@gmail.com

facebookinsttviter